Операційна система Android була запущена більше 10 років тому, проте не всі факти про її розробку і продаж відомі звичайним користувачам. Наприклад, мало хто знає, що Samsung відмовилася купувати даний винахід і фактично сама віддала його в руки Google.

Android був розроблений стартапом Енді Рубіна для цифрових фотокамер, і як тільки творець перевів систему на смартфони, які в 2004 році почали набирати популярність, вирішив продати «операційну» Samsung. Втім, переконати керівництво південно-корейського гіганта в тому, що ця платформа вже через якихось 5 років стане найпопулярнішою в світі, він не зумів. Виробник лише посміявся над ідеями Рубіна, який мріяв перетворити власний проект в конкурента Symbian і Windows Mobile. Корейці назвали бажання розробника, в команді якого працювали лише 6 осіб, занадто амбітним і відмовили. В результаті Android купила Google. Більш того, Рубін був прийнятий в компанію на посаду віце-президента.

Буквально на наступний день після того, як угода з придбання платформи Рубіна була завершена, в Samsung схаменулися, але було занадто пізно. Самі корейці на той момент не знали про договір, оскільки факт продажу тримався в умовах найсуворішої таємності. Втім, в Samsung все ж дійшли чутки про те, що Google зацікавили ідеї Рубіна і тоді вони зважилися на активні дії. Спроба переманити розробника ні до чого не привела.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут