В квітні 2020 року відомий бенчмарк AnTuTu опублікував список топ-10 найпотужніших телефонів Android, де продемонстровано декілька важливих тенденцій.

Отже, всі 10 найкращих смартфонів побудовані на Snapdragon 865. У той час, як п’ять представників у списку оснащені 8 ГБ оперативної пам’яті, а п’ять інших мають 12 ГБ оперативної пам’яті. Найцікавіше, що в десятку найпотужніших смартфонів потрапили  представники лише двох компаній – BBK та Xiaomi. В імперію BBK входять лідери – Oppo X2 Pro, Oppo X2 та Vivo IQOO Neo 3. Також є Oppo Reno Ace 2, iQOO 3, Realme X50 Pro та Vivo NEX 3S. Компанія Xiaomi представлена лише моделями Mi 10 Pro (четверте місце), Redmi K30 Pro (шосте місце) і Black Shark 3 Pro (десята позиція).

AnTuTU оприлюднила 10 найпотужніших Android-смартфонів цього місяця

Рейтинг найпродуктивніших квітневих флагманів від AnTuTu не дуже різноманітний. Тому що в основному він складається лише з китайських пристроїв. Слід зазначити, що всі смартфони, які потрапили в десятку, працюють під управлінням останнього Snapdragon 865. Oppo Find X2 Pro вийшов спочатку з 12 ГБ оперативної пам’яті, а потім „звичайний” Find X2. Трибунал закриває iQOO Neo3.

Четверте, п’яте та шосте місця належать Xiaomi Mi 10 Pro, Oppo Ace 2 та Redmi K30 Pro відповідно. Останні чотири місця займають такі смартфони, як iQOO 3, Realme X50 Pro 5G, Vivo NEX 3S 5G та Xiaomi Black Shark 3 Pro.

Дивно, що до списку не увійшов жоден із представників сімейства Samsung Galaxy S20. Відсутність сімейства OnePlus 8 зрозуміла (OnePlus також, до речі, належить до BBK). Тому що він дебютував у середині квітня і, швидше за все, займе місце в травневому списку AnTuTu. !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут