Тим часом, поки робота над операційної системи під назвою HarmonyOS все ще ведеться, вже відомо про те, чим саме ця платформа зможе приємно порадувати всіх тих, хто чекають її виходу. Вона принесе з собою повну незалежність від Android, тобто нова розробка китайської корпорації Huawei не має абсолютно нічого спільного з «зеленим роботом», будучи повністю незалежним і самостійним продуктом в повній мірі. При цьому розробники такої розуміють, що без сторонніх додатків та ігор вона навряд чи комусь потрібна в 2020 році, і саме тому був створений інструмент під назвою Arc Compiler, призначений для швидкого портування будь-яких додатків на дану ОС.

За словами китайської корпорації, з його допомогою перенести будь-яке програмне забезпечення від Android на нову операційну систему HarmonyOS можна буквально за кілька годин, так як немає необхідності створювати додаток заново. 

На радість всіх тих, хто вірить в успіх нової ОС, всім бажаючим для завантаження вже стала доступна програма під назвою Arc Compiler, а призначена вона для перенесення програм та ігор з однієї платформи на іншу, причому робити все це можна без будь-яких зайвих складнощів і труднощів. Творці популярного і дуже поширеного додатка MetaApp з Google Play вважали за необхідне в числі перших вивчити це ПО і перевірити його роботу не на словах, а на ділі.

Для цього вони спробували перенести свою програму на нову ОС, реліз якої може статися вже в кінці цього 2020 року. Проте, навіть не дивлячись на заяви Huawei про простоту такого процесу, насправді нічого просто не працює. Цілий тиждень вони намагалися змусити Arc Compiler працювати, але в кінцевому підсумку нічого не вийшло, тому що в процесі оптимізації під HarmonyOS перетворювач коду просто пропускає частини такого, що, в свою чергу, призводить до пошкодження всієї інформації. 

Крім того, за словами розробників, навіть після «прогону» фірмової програми через цей компілятор, працювати на 60% швидше, або ж хоча б просто трохи швидше, вона не стала. Це також говорить про те, що китайська корпорація просто зробила гучну заяву, пообіцявши таке велике збільшення швидкодії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут