У квітні клієнти компанії експрес-доставки “Нова пошта” збільшили на 28% кількість замовлень з торговельного майданчика Aliexpress (Cainiao Network, Alibaba Group).

Про це йдеться в повідомленні “Нової пошти”, передають Українські Новини.

У компанії повідомили, що тестування доставки з Aliexpress почалося в кінці грудня 2019 року, а з лютого вона вже була доступна всім користувачам.

” Нова пошта” зазначає, що кількість замовлень з Aliexpress зросла на 28% в порівнянні з квітнем минулого року.

“Зростання обсягів ми пов’язуємо з запуском на сайті AliExpress замовлення доставки безпосередньо до відділення” Нової пошти “. Потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping і на карті вибрати найближче відділення “, – підкреслив директор “Нова пошта Глобал” Юрій Беневітскій.

Відзначається, що в середньому за день клієнти “Нової пошти” замовляють близько 2,6 тонн товарів тільки з Aliexpress.

Також “Нова пошта” підкреслила, що зараз компанія регулярно доставляє покупки чартерними вантажними літаками та потягом і наступний літак очікується вже на початку травня.

” Улюбленим закордонним інтернет-магазином серед українців продовжує бути Aliexpress, на якому виросла не тільки кількість замовлень, а й середній чек покупок. Якщо в карантин він становив 6,6 доларів, то тепер він виріс до 11,6 доларів, а серед замовлень українців збільшилася кількість захисних засобів і товарів медичного призначення – маски, респіратори, термометри та ін. Але найпопулярнішими категоріями товарів залишаються чохли для телефонів, кабелі, зарядні пристрої, одяг, взуття, білизна і біологічно активні добавки “, – підкреслили в компа ванні.

Крім того, в “Новій пошті” відзначили, що за час карантину кількість замовлень в Житомирській області збільшилася в 2 рази.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут