В кінці квітня Xiaomi офіційно представила нову версію фірмової оболонки – MIUI 12. Компанія декларує глибинні зміни в прошивці. Всього 22 моделі смартфонів візьмуть участь в бета-тестуванні оболонки, а її стабільна збірка вийде в червні.

Але все це актуально тільки для китайської версії MIUI 12, а ось вихід глобальної версії доведеться почекати. Скільки триватиме період очікування, невідомо. Тим часом ентузіасти спільноти Xiaomi.EU (не офіційна спільнота) вирішили оптимізувати китайську версію MIUI 12 для пристроїв на глобальному ринку. Для цього вони перевели прошивку на різні мови, прибрали непотрібні китайські додатки і вбудували Google-сервіси.

Цікаво, що ентузіастам навіть вдалося активувати ряд функцій MIUI 12, які недоступні для користувачів деяких моделей на China ROM. Список глобальних версій пристроїв, для яких вийшла MIUI 12, включає моделі, наведені в таблиці нижче.

Спочатку в списку був і Redmi Note 8 Pro, але через критичні вразливостей, які погрожували тим, що смартфон міг перетворитися в «цеглина»,  прошивка  була прибрана. Ті, хто не проти ризикнути і готовий вже зараз встановити оптимізовану під глобальні пристрої китайську версію MIUI 12, можуть завантажити її на сайтах SourceForge або AndroidFileHost . Щоб встановити оболонку необхідно буде розблокувати завантажувач, прошити TWRP і потім встановити прошивку через TWRP.

Звертаємо увагу, що всі дії по установці прошивки ви виконуєте на свій страх і ризик. На даний момент розблокування завантажувача не призводить до будь-якої гарантії на смартфон. Але тільки в тому випадку, якщо після маніпуляцій з пристроєм не виходить з ладу його апаратне забезпечення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут