Китайський ТехноГігант Huawei оновив власний графік випуску фірмової програмної оболонки EMUI 10, створеної на базі популярної ОС Android 10 для користувачів своїх пристроїв в Європі. Таким чином стало відомо, які з смартфонів бренду отримають довгоочікуване оновлення.

Так, для 11 моделей бренду оновлення мобільної платформи з Android 10 вже розсилається. Нові можливості вже доступні для флагманських Huawei P30 і Р30 Pro, Huawei Mate 20, Mate 20X і Matе 20 Pro. Також це оновлення отримують власники моделей P Smart, P Smart +, P Smart Pro і P30 Lite. Крім того, запущений процес поширення оновленої оболонки для власників Mate 20 Lite і P Smart Z. Ближче до кінця цього місяця оновлення отримають користувачі пристроїв P30 Lite, в тому числі в версії New Edition.

А ось тим, хто користується Huawei Mate 10 і Mate 10 Pro, а також позаторішніми флагманами Р20 і Р20 Pro, відновлення доведеться чекати до середини червня місяця. У компанії також підкреслюють, що зазначені дані і терміни актуальні виключно для незаблокованих версій пристроїв, а ось розсилка нового програмного забезпечення для операторських моделей може трохи затриматися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут