Китайська компанія Xiaomi завжди була одним з небагатьох виробників, які забезпечують свої фірмові смартфони стабільною розсилкою оновлень до нових версій прошивок протягом 3-5 років з моменту їх появи на ринку.

Зрозуміло, далеко не завжди ці прошивки засновані на актуальних версіях Android, але користувачі можуть розраховувати на підтримку і безпеку. Однак нещодавно стало відомо, що компанія припиняє підтримку цілого ряду своїх старих моделей.

Так, з 1 травня 2020 року Xiaomi фактично ставить хрест на 15 моделях смартфонів, випущених в останні роки, визнавши ці пристрої застарілими. У реальності це означає, що власники потрапили «під скорочення» гаджетів в майбутньому можуть зіткнутися з низкою проблем. Так, розробник відмовляється від продовження програмної підтримки старих моделей відразу з кількох причин.

По-перше, компанія планує домогтися економії коштів на розробку нового програмного забезпечення для смартфонів минулих років, на що іноді доводиться виділяти суттєві ресурси. Крім того, мова йде про вже щодо застарілої технічну начинку, розробляти ПО для якої стає все складніше. Примітно, що з цього дня власники гаджетів, які потрапили під скорочення програми підтримки перестануть отримувати не тільки нові графічні оболонки, але також і оновлення безпеки.

Призводить виробник і перелік пристроїв, які відтепер не отримають від нього ніяких нових програмних компонентів. До їх списку увійшли не тільки бюджетні, а й досить дорогі моделі, свого часу вважалися флагманами. Так, оновлення перестануть приходити власникам бюджетників Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 5A і Redmi 5, а також більш дорогих пристроїв Xiaomi Mi 5C, Mi Max 2, Mi Note 2, Mi Mix, Mi 5s , Mi 5s Plus.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут