Незважаючи на проблеми, пов’язані з неможливістю працювати з Google, Huawei продовжує гнути свою лінію, розробляючи власний магазин додатків AppGallery і операційну систему HarmonyOS, не забуваючи при цьому випускати повноцінні флагмани, в тому числі на території Європи. Але бувають моменти, коли її представники “трохи” чудять – так, наприклад, глава Huawei заявив, що компанії буде потрібно “не більше” 300 років для того, щоб наздогнати Google і Apple.

 

“Продажі пристроїв на операційних системах Android і Apple в світі величезні, і Huawei запізнилася. Споживачам зараз важко прийняти інші операційні системи. Таким чином, у ОС Huawei може піти багато часу, щоб перевершити Android і Apple, але не більше 300 років “ , – заявив генеральний директор Huawei Рен Чженфей в рамках інтерв’ю журналу Dragon Magazin.

Як мінімум радує той факт, що топ-менеджер такої великої компанії не сумує навіть в, здавалося б, в такі непрості для Huawei часи. Цілком ймовірно, що китайський ТехноГігант і справді знає, що робить, а значить її користувачам особливо і немає про що турбуватися.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут