Згідно витоків вихід культової гри GTA V відбудеться щонайменше восени. Якщо ви шукаєте аналоги хіта Rockstar Games, ми підкажемо шість відмінних ігор, які поділяють ідеологію Grand Theft Auto.

ігри для тих, хто не може дочекатися GTA VI

Yakuza 0

ігри для тих, хто не може дочекатися GTA VI

За що ми любимо GTA? За величезну свободу дій. Крім основних і навіть побічних місій гравці можуть грати в теніс, займатися йогою, влаштовувати турніри з гольфу і багато іншого. Аналогічна божевільна для більшості ігор свобода надається в Yakuza 0. Тут ви можете співати в караоке, грати в більярд, займатися боротьбою, танцювати, спробувати різні азартні ігри і багато всього іншого. Що найбільше вражає, так це якість виконання всіх цих побічних внутрішньоігрових активностей.

Saints Row: The Third

ігри для тих, хто не може дочекатися GTA VI

Saints Row завжди була блідою тінню GTA, незважаючи на спроби розробників зробити «інакше».  З запуском Saints Row: The Third все змінилося. Серія перестала наслідувати «серйозної» GTA і стала відверто дурною, але дуже веселою. Найцікавіше, що дивитися гру на YouTube або Twitch куди менш цікаво, ніж грати самому.

Just Cause 4

ігри для тих, хто не може дочекатися GTA VI

Останнє твердження стосується і Just Cause 4 – грати самому в десятки разів крутіше. Втім, часи коли над Just Cause тільки посміювалися давно пройшли. Серія не перший рік б’є рекорди продажів.

Watch Dogs 2

ігри для тих, хто не може дочекатися GTA VI

Впевнені, багато хто з вас точно чули про першу частину Watch Dogs. До свого виходу гра позиціонувала себе, як «покращена GTA» з просунутою механікою хакінгу, що виводить геймплей на новий рівень. У першій частині зовсім не склалося, але Ubisoft не опустила руки. Друга частина Watch Dogs – це добротна альтернатива GTA, яка обов’язково вас затягне, якщо ви дасте їй шанс. Головна фішка гри, опція злому всього і вся, що залишилося.

Red Dead Redemption 2

ігри для тих, хто не може дочекатися GTA VI

І, звичайно, цей список не можна було б уявити без Red Dead Redemption 2. Наймасштабніша і пророблена гра Rockstar Games, випущена після GTA V. Незважаючи на те, що події гри відбуваються на початку 20-го століття, RDR 2 керується тими ж цінностями , що і GTA. Гравцеві пропонується величезний відкритий світ, який дійсно відчувається живим. Якщо з якоїсь причини не грали, обов’язково зробіть це.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут