Новий iPhone SE 2020 року став покращеною версією iPhone 8, отримавши при цьому аналогічну камеру. Це 12-мегапіксельний сенсор з шестилінзовим об’єктивом (f / 1,8) і системою оптичної стабілізації зображення. Однак тести показують, що фотографують смартфони по-різному.

Порівняння камер iPhone SE (2020) і iPhone 8

Найпомітніша відмінність між знімками на iPhone SE 2020 року і iPhone 8 полягає в динамічному діапазоні. Новий iPhone SE завдяки більш просунутому процесору обробки зображення і режиму Smart HDR передає кольори навколишнього світу з мінімальними спотвореннями.

Особливо сильно це помітно при зйомці неба. Зверніть увагу на те, як точно камера iPhone SE 2020 року передала ділянку неба, підсвічену сонцем.

Знімки на камеру iPhone SE 2020 року відрізняються підвищеною деталізацією. За рахунок цього багато знімків на новий iPhone SE досить легко відрізнити від аналогічних фотографій, зроблених на iPhone 8.

 

Ще одна важлива перевага камери iPhone SE 2020 року в можливості робити фото в портретному режимі на основну камеру. iPhone 8 такою опцією похвалитися не може. До виходу iPhone XR портретна зйомка на основну камеру була можливо тільки на iPhone з подвійними камерами.

Якість нічної зйомки на iPhone SE 2020 року помітно вища в порівнянні з iPhone 8. В основному різницю робить режим Smart HDR, підтримка якого є у нового смартфона Apple. Деталізація по всьому кадру вища, а розширений динамічний діапазон забезпечує вірну передачу кольорів на більшій кількості ділянок.

iPhone SE 2020 року не підтримує фірмовий нічний режим зйомки від Apple, реалізований в iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max. Проте, покращення камери дозволяють смартфону робити більш якісні знімки в умовах низького освітлення в порівнянні з iPhone 8.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут