Уже кілька місяців існує інформація, що в Android повернеться функція запису дзвінків, яку повністю прибрали з виходом Android 9 Pie. У Google опублікували офіційне роз’яснення щодо повернення функції запису дзвінків. Вона вже почала поширюватися на смартфонах Android.

Функція запису дзвінків вимагає операційної системи Android 9 Pie або новішої версії. Також потрібно мати додаток Google Phone для дзвінків, сумісний пристрій. Ще потрібно бути в регіоні чи країні, де дозволено запис дзвінків. Точний список країн і моделей смартфонів поки не опубліковано.

Запис дзвінка можливий лише в ручному режимі натисненням відповідної кнопки в інтерфейсі. Активувати її можна тільки після того, як на другому кінці лінії знімуть слухавку. При цьому вони почують автоматичний звуковий сигнал про те, що ведеться запис дзвінка. Також не можна почати запис у режимі очікування, при вимкненому звукові та під час конференц-зв’язку.

Фірмовий додаток Google Phone встановлюється як стандартна програма для дзвінків на пристрої Google Pixel, смартфони в рамках програми Android One і Xiaomi у низці країн Європи.

Одними з перших запис дзвінків отримали користувачі смартфонів Nokia в Індії. Минулого тижня на їхніх телефонах оновився додаток Google Phone, в якому запис дзвінків став активним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут