На початку тижня в Китаї надійшли у продаж смартфони OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro, причому першу партію розкупили за кілька хвилин. Покупці вважали за краще дорогу версію нового гаджета вартістю 850 доларів.

На світовому ринку пропонуються смартфони бюджетного, середнього і дорогого сегментів. За інформацією аналітиків, цього разу покупці вибрали апарат з «флагманськими» технічними характеристиками. Сумарний дохід від реалізації гаджетів склав 14 млн доларів. Піт Лау, генеральний директор відомого виробника електроніки, підтвердив, що смартфони названої лінійки виявилися затребуваними. В даний час OnePlus 8 і 8 Pro відсутні на торгових інтернет-майданчиках, так як попит значно перевищив пропозицію.

Топ-менеджер відзначив, що в даний час збирається друга партія, продажу відновлять у міру можливості. Виробничі лінії партнерів працюють з повним завантаженням. Керівництво компанії Орро, що входить в концерн ВВК, зосередив зусилля на випуску смартфонів нової лінійки.

Найбільш затребуваною стала старша модель, що одержала 12 і 256 ГБ двох видів пам’яті. Смартфон має екран 6,78 дюйма по діагоналі на 120 Гц роздільною здатністю 3168 х 1440 пікселів і працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 865.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут