Для того, щоб зловмисник зміг скористатися дірою в системі, користувачеві навіть непотрібно відкривати додаток.

З’ясувалося, що в iOS вже 8 років є серйозний пролом, скористатися яким можна через додаток «Пошта». Про це заявила американська фірма ZecOps, що працює у сфері кібербезпеки. У доповіді фахівців також говориться, що невідоме угруповання хакерів використовувало уразливість в особистих цілях. Під загрозою потенційно опинилися всі пристрої з iOS 6 і вище.

Хакери розсилали своїм жертвам листи, які запускали шкідливий код через стандартний поштовий додаток iOS. Що цікаво, користувачам навіть не потрібно було відкривати шкідливе повідомлення, бо «Пошта» працює в фоні. Це дозволило зловмисникам отримати повний контроль над пристроями. На даний момент вже відомо про шість випадків використання уразливості по всьому світу: від Північної Америки до Саудівської Аравії. Apple відмовилася коментувати ситуацію, але закрила пролом в свіжій бета-версії iOS 13.4.5.

Читайте також  Вихід iPhone 13 без роз'ємів підтверджений

Втім, користувачі стабільних збірок системи, яких більшість, все ще залишаються під загрозою. Єдиним варіантом захиститися від хакерської атаки до виходу патча є використання сторонніх поштових клієнтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут