Апдейт Xiaomi Mi A3 до Android 10 супроводжувався низкою прикрих технічних накладок. 

Компанія вже тричі випускала нову прошивку, і кожен раз відкликала її в зв’язку зі значною кількістю багів після установки. Нарешті, розробники зробили ще одну спробу і представили патч, призначений для апаратів, «постраждалих» при установці останніх оновлень.

На відміну від значної кількості інших смартфонів Xiaomi, власники Mi A3, який поширюється в рамках програми Android One, чекали фінальної версії прошивки близько півроку. А скачавши його, зіткнулися з низкою проблем в роботі гаджета, включаючи непрацездатність підекранного сканера відбитків пальців. За словами представників компанії, оновлення з номером збірки V11.0.14.0 QFQMIXM вже доступно для завантаження по повітрю через меню пристрою.

Згідно з наданим розробниками опису, патч, розмір якого становить всього 32,69 МБ, дозволить власникам Mi A3 отримати доступ до темної колірній схемі, жестової навігації і більш ретельному контролю конфіденційності. Деякі з користувачів також повідомляють про рішення проблеми з біометричним сенсором. Апдейт буде доступний на смартфонах поступово в залежності від регіону.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут