Він володіє повним функціоналом своєї веб-версії: можна переглядати стрічку з «Історіями», лайкать пости і листуватися.

З оновленням Opera 68 браузер отримав підтримку нового елемента на бічній панелі – Instagram. Завдяки нововведенню одна з найбільших соціальних мереж може бути завжди «під рукою» – користувачам не потрібно вручну відкривати веб-версію сервісу або тягнутися до смартфону, щоб переглядати стрічку або відповідати на повідомлення в Direct.

По суті, Instagram в браузері Opera є окремим браузерним вікном з зафіксованим розміром, в якому відображається веб-сайт соціальної мережі. Це вікно адаптоване виключно під Instagram, в зв’язку з чим в ньому немає пошукового рядка і інших стандартних браузерних елементів.

Оскільки Opera запускає веб-версію сервісу, цей «додаток» підтримує всі її функції: перегляд стрічки і «Історій», спілкування в Direct, виставлення лайків та інше.

Крім Instagram в норвезькому веб-браузері є адаптація під Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram і «ВКонтакті», яка з’явилася досить давно. По всій видимості, в Opera так довго не було Instagram, оскільки його розробники лише недавно представили повнофункціональну веб-версію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут