Компанія OnePlus з моменту своєї появи займалася практично виключно флагманськими смартфонами. У 2015 році вийшла модель OnePlus X, яка була відчутно доступнішими OnePlus 3, але експеримент вирішили з тих чи інших причин не продовжувати.

Однак раніше і самі флагмани OnePlus були іншими. Компанія вийшла на ринок зі слоганом «вбивця флагманів», і довгий час він був вельми виправданий. Однак зараз OnePlus 8 Pro в США коштує 800-900 доларів, а це вже в цілому можна порівняти з флагманами А-брендів.

Ймовірно, саме тому незабаром, згідно з безлічі витоків і чуток, компанія випустить OnePlus Z – свій перший за п’ять років нефлагманскій смартфон. Поки неясно, коли його анонсують, але особливих сумнівів у тому, що він вийде, немає.

Якщо вірити джерелу, на цьому OnePlus зупинятися не збирається. Повідомляється, що компанія має намір звернутися до ODM-виробникам для розробки і виробництва декількох смартфонів з підтримкою 4G і 5G. Це буде зроблено для того, щоб знизити вартість пристроїв і зайняти ті ніші, де раніше OnePlus представлена ​​не була.

Коли такі смартфони з’являться і якими вони будуть, залишається тільки гадати. Але формально це будуть вже не зовсім смартфони OnePlus.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут