Відомий інсайдер Ice Universe опублікував у своєму твітер-акаунті перші офіційні зображення майбутнього флагмана LG, які, як він стверджує, є новими, але ще не офіційно представленими смартфонами LG Velvet. Південнокорейський виробник говорив раніше про інноваційний дизайн цього смартфона минулого тижня.

На зображеннях представлений смартфон у п’яти кольорах із зігнутим склом з лівого та правого краю як переднього, так і заднього боку. Також у нього є селфі-камера, вбудована в невеликий отвір у лівому верхньому кутку. Окрім потрійної задньої камери пристрій підтримує мережу 5G. А взагалі, він має справді привабливий дизайн.

На жаль, поки що нічого не було повідомлено про технічні деталі нового продукту.

Відповідно до прес-релізу від компанії, «LG Velvet» – це перша нова лінійка смартфонів, яка буде зосереджена на новій філософії дизайну. Ескізи цих конструкцій з’явилися раніше, і ми повинні побачити дизайн камери з дірочками. На додаток до «3D-дугового дизайну» із зігнутим склом як спереду, так і ззаду.

Також здається, що на молитви багатьох журналістів відповіли, коли LG підтвердила, що вона відійде від буквено-цифрових позначень у своїй схемі найменування виробів та буде використовувати більш виразні назви.

НАЗВА «ОКСАМИТ» ПОКЛИКАНА ВИКЛИКАТИ ОБРАЗИ БЛИСКУЧОЇ ГЛАДКОСТІ ТА ПРЕМІУМ-М’ЯКОСТІ. ВОНИ Є ДВОМА КЛЮЧОВИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ НОВОГО ТЕЛЕФОНУ », – ЗАЯВИВ LG У ПРЕС-РЕЛІЗІ.

Також якщо брати до уваги попередні звіти компанії, вона оснастить свої майбутні флагмани Snapdragon 765 SoC, і це виглядає досить правдиво.

LG давно не використовує вигнуту конструкцію дисплея на своїх пристроях, і ця зміна , очевидно, буде. Це зміна, яка, здається, протилежна тому, що робить Samsung в даний час.

LG досі не підтвердила жодних специфікацій, цін чи релізів щодо цього нового пристрою. Але звіти заявляють про запуск 15 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут