У Themes на MIUI 11 вчора була опублікована дуже незвичайна тема, автор якої – дизайнер Xhaka Ciruas. Що досить цікаво, вона виконана в незвичному стилі – неоморфізмі, який дуже рідко використовується при створенні тем.

У чому суть неоморфізма? Використання розмиття, кутів і інтенсивності тіней об’єктів для їх виділення, через що вони виглядають більш реалістичними, сучасними і привабливими.

Іконки YouTube, клієнта камери, Instagram і Facebook були розміщені прямо на екрані блокування, відповідно, вам доведеться розблокувати смартфон, перш ніж потрапити в сам інтерфейс додатків.

Тема для MIUI 11 0 Dancow

Шторка 5 на 3 ряди ікон, пуші розмежовані плавної смужкою. Клієнт звонилки має нампад англійською мовою, фотки вхідних / вихідних дзвінків не відрізняються того, що було до встановлення теми. Робочий стіл – динамічний, і додатки при виході з них ніби повертаються на свої колишні місця.

Тема для MIUI 11 - Dancow

Тема не підійде тим людям, які звикли до темного режиму, також потрібно не помилитися при виборі шпалер, оскільки темні зіпсують все тіні і той самий обтічний вигляд іконок.

Тема називається “Dancow” і доступна для MIUI 11.

Читайте також  Які смартфони Xiaomi вже отримали Android 10

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут