У компанії Essential, заснованої творцем Android Енді Рубіном, були великі амбіції, але вона випустила всього лише один смартфон, навушники і VR-камеру. У наступні розробки інвестори не повірили, і тому є причини.

Єдиний смартфон Essential називається PH-1, він був випущений в 2017 році і оперативно отримував всі великі оновлення Android майже відразу після того, як вони ставали доступні смартфонам Pixel. Через проблеми з бізнесом Енді Рубін прийняв рішення закрити компанію, проте код прошивки для PH-1 буде опублікований на Github, завдяки чому ентузіасти зможуть перенести Android 11 на цей смартфон.

У планах Essential був випуск щонайменше ще трьох смартфонів, прототипи яких були розроблені – PH-2, PH-3 і GEM. Їх фотографії та прес-рендери показав Кевін Хоффман, який займав в компанії посаду старшого індустріального дизайнера.

У моделі PH-3, розробка якої почалася у вересні 2019 року, передбачалося реалізувати випираючу камеру з трьома модулями, на зразок тієї, яка використовується в лінійці iPhone 11. Крім того, інженери планували замінити LCD-екран OLED-матрицею і використовувати для корпусу не кераміку , а алюміній зі скляним покриттям. Собівартість цієї моделі знижувалася всіма доступними способами: вона збиралася з уже готових комплектуючих, спеціально для неї компоненти не розроблялися.

Третю модель компанія Essential навіть анонсувала – це смартфон GEM з довгастим корпусом. Кевін Хоффман показав кілька варіантів дизайну, один з яких повинен був стати фінальним. У GEM передбачалося використовувати незвично довгий OLED-екран і монолітний корпус зі скла або металу. Дизайнери і інженери Essential перебрали різні варіанти, в тому числі експериментуючи з мультискладовими камерами і сильно закругленими кутами корпусу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут