На цьому тижні Apple представила нові ноутбук та планшети, але не всі експерти вірять, що компанії вдасться уникнути затримки осіннього дебюту смартфонів нового покоління, серед яких повинні виявитися моделі з підтримкою мереж 5G. В умовах, що склалися цей анонс в поточному році може взагалі не відбутися.

Таким прогнозом поділилися на сторінках ресурсу Seeking Alpha аналітики Wedbush, які втратили впевненість у здатності Apple запропонувати клієнтам моделі iPhone з підтримкою мереж 5G в поточному році. По-перше, нормальній підготовці анонса завадить розширюється і посилювати карантин. По-друге, постачальники компонентів в Азії поки не можуть оговтатися від його наслідків. По-третє, ніхто поки не може передбачити, коли життя на планеті повернеться до нормальних умов.

У ситуацію може втрутитися і чисто технічна проблема, якщо згадати лютневі публікації на цю тему. Як нещодавно стало відомо, Apple віддала перевагу покладатися при випуску перших 5G-смартфонів марки на модеми Qualcomm Snapdragon X55, хоча перемир’я в «патентній війні» з цим контрагентом уклала тільки недавно. Дизайн антени, запропонований Qualcomm, компанію Apple може не влаштовувати через збільшеної товщини корпусу iPhone. Більш тонкий корпус компанія може отримати, запропонувавши власний дизайн антени.

Перемир’я з Qualcomm деякі джерела вважають вимушеним заходом, оскільки в подальшому Apple розраховує перейти на використання модемів власної розробки, створити які їй допоможуть патенти і фахівці профільного підрозділу Intel, яке за результатами угоди перейшло під її контроль в минулому році. Глобальні негаразди цього року можуть змусити Apple відкласти дебют своїх смартфонів з підтримкою 5G до кращих часів, адже і експансія профільних мереж зв’язку буде обмеженою, та й конкуренти не виявляться в більш вигідних умовах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут