Засновник месенджера Telegram і соцмережі «ВКонтакте» Павло Дуров виступив з критикою iPhone 12 Pro. За його висловом, новий смартфон американської компанії Apple – «застаріла залізяка». У своєму каналі він передрік корпорації проблеми в майбутньому.

«Тільки що спробував iPhone 12 Pro – що за неймовірно застаріла залізяка. Виглядає і відчувається, як збільшена версія iPhone 5 з 2012 року, тільки з потворними камерами, що виповзають зсередини на трьох різних рівнях », – зауважив бізнесмен. Девайс залишив у нього враження несучасної пристрою.

Дуров вважає, що компанія існує тільки завдяки технологіям і репутації засновника Apple Стіва Джобса, який помер дев’ять років тому, і не впроваджує інновацій.

Глава месенджера додав, що не здивований тим, що продажі iPhone в цьому році впали на 21 відсоток. «Якщо тренд продовжиться, то за 7-10 років частка їх смартфонів на світовому ринку буде незначною», – уклав Дуров.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Раніше Дуров попередив власників iPhone про те, чому їх повинна хвилювати політика компанії Apple, згідно з якою розробники додатків для AppStore повинні платити 30-процентну комісію. Він назвав сім причин, за якими користувачі смартфонів від Apple повинні бути стурбовані «податком», який стягує корпорація.

Дуров неодноразово виступав проти Apple, а також іншої американської компанії, Google. Він звинувачував корпорації в тотальному контролі за тим, які програми мільярди користувачів по всьому світу можуть встановлювати на свої телефони. На його думку, дві компанії, по суті, збирають податки з усього людства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут