За статистикою, понад 100 мільйонів смартфонів по всьому світу працюють під управлінням «полегшеної» версії Android з приставкою Go Edition, яка дебютувала три роки тому. Спеціально для апаратів початкового рівня Google вже випустила набір невимогливих до заліза версій фірмового софта. Незабаром цей список поповнить і популярний додаток камери.

Google Camera Go працює значно швидше стічних аналогів, відстежує кількість вільного місця в пам’яті пристрою і пропонує різні варіанти очищення накопичувача. Ще однією важливою особливістю програми стала підтримка портретного режиму з розмиванням фону. Крім того, рішення Google має мінімалістичний інтерфейс, що не відволікає від процесу зйомки. Заявлена ​​і підтримка фірмових алгоритмів для поліпшення якості зображень.

Ведучий менеджер напрямку Android Арпіт Мідха заявив, що Google Camera Go буде глибоко інтегровано в мобільну ОС, подібно до інших сервісів розробника: YouTube Go, Google Go, і Gallery Go. Раніше спеціальні Lite-версії Messenger і Instagram Lite для Android-пристроїв початкового рівня випустила і компанія Facebook. Першим гаджетом, який отримав Camera Go, стане Nokia 3.1 , в подальшому Google планує реалізувати підтримку «народного» додатка і на інших пристроях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут