Windows 10 стала виводити рекламні оголошення на весь екран, поверх інших додатків. У них Microsoft закликає користуватися різними її продуктами. Цю рекламу поки можна відключити, однак у Microsoft є досвід впровадження в свою ОС банерів, позбавитися від яких неможливо. Схоже, компанія хоче заробити ще більше грошей. Враховуючи, що кількість активних користувачів Windows 10 вже перевалила за мільярд, компанія добряче заробить на показі реклами хоча б по одному разу в день кожному користувачеві.

Microsoft інтегрувала в Windows 10 повноекранну рекламу. Вона з’являється поверх всіх інших запущених програм і відкритих папок і стає частиною системи автоматично, без дозволу користувача. Правда, як саме буде з’являтися реклама, і як їй можна протистояти – невідомо.

Повноекранний банер під назвою ever Get more out of Windows (“Отримаєте більше від Windows”) поки рекламує лише інші програмні продукти Microsoft, однак не виключена ймовірність появи в них реклами розробок сторонніх компаній. Подивимося, якою буде реклама насправді, так як компанія впровадить рекламу замість з оновленням, яке з’явиться до кінця березня.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут