Компанія Vivo спрогнозувала падіння цінників на смартфони з підтримкою 5G. Очікується, що це відбудеться ближче до четвертого кварталу 2020 року. Вартість девайсів, які підтримують роботу в мережах п’ятого покоління мобільного зв’язку, зменшиться до 214 доларів.

Vivo з початку 2020 року презентувала громадськості три нових мобільних пристрої 5G. Це моделі Vivo Z6, iQOO 3 і Vivo NEX 3S. Попит на ці апарати перевищив всі очікування виробника. У керівництві компанії відзначили, що на реалізацію не вплинула пандемія коронавіруса, тому розробник планує прискорити перехід на стандарти 5G. Почасти це також пов’язано з тим, що покупці все частіше вважають за краще купувати нові смартфони, що діють в мережах п’ятого покоління мобільного зв’язку.

У Vivo заявили, що будуть і далі орієнтуватися на споживчий попит. Компанія за підсумками четвертого кварталу минулого року виявилася на другому місці в списку найбільш продаваних розробників в сегменті 5G. Такий підхід, а також прихильність новому стандарту, дозволять йому, як вважає виробник, і далі залишитися в списку лідерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут