Модельний ряд смартфонів Galaxy S20 має цілу крутих характеристик, ось тільки ціна не радує. Не обійшлося і без «ложки дьогтю», спочатку власники флагманів Samsung цього року зіткнулися з проблемами фокусування камери, яка була усунена з оновленням прошивки, а тепер повідомляють про наявність масової проблеми з GPS-модулем.

Користувачі в Twitter , Reddit і офіційних форумів Samsung повідомляють, що їх смартфони зазнають труднощів з деактивацією модуля GPS. Деякі розповідають, що функція визначення місця розташування або ніколи не блокується, або для цього потрібно від 5 до 15 хвилин. Також були повідомлення про те, що GPS продовжував працювати, незважаючи на припинення його використання.

Власники флагманів повідомляють про заміну своїх пристроїв на нові, які відчувають аналогічні проблеми. Передбачається, що це масовий апаратний дефект, або дуже серйозна помилка в програмному забезпеченні.

Сайт XDA повідомляє, що вони не виявили описуваних скарг на своїх смартфонах з процесорами Exynos. До цього твердження також приєднався журналіст видання Androidauthority. Варто відзначити, що це поки не обмежує проблему тільки версіями Galaxy S20 на процесорах Snapdragon. Компанія Samsung поки не давала офіційних коментарів з приводу цієї ситуації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут