Сьогодні Intel представила свій дискретний графічний процесор Iris Xe MAX для тонких і легких ноутбуків на базі процесорів Tiger Lake 11-го покоління.

Dell, Acer і ASUS, партнери по запуску, представили Iris Xe MAX на своїх ноутбуках Inspiron 15 7000, Swift 3x і VivoBook TP470 відповідно. Iris Xe MAX, це повністю дискретний графічний процесор, створений на основі 10-нм процесу Intel SuperFin. Iris Xe MAX заснований на графічній архітектурі Xe LP, Low Power. Його найбільш цікавою функцією є Intel DeepLink, технологія, яка дозволяє прискорити обмін даними між GPU і CPU, тим самим підвищуючи ефективність графічного процесора.

Що стосується продуктивності в іграх, то Iris Xe MAX пропонує більше 30 FPS в іграх AAA класу при роздільній здатності 1080p. За словами Intel, Iris Xe MAX програє ноутбукам, що використовують дискретний графічний процесор NVIDIA GeForce MX450.

Читайте також  Facebook позбавила Apple синьої галочки

Iris Xe MAX дебютує виключно з тонкими і легкими ноутбуками на базі процесорів Tiger Lake 11-го покоління, але Intel планує розробити карти розширення для настільних ПК з графічними процесорами Iris Xe MAX десь в першій половині 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут