Сьогодні Intel представила свій дискретний графічний процесор Iris Xe MAX для тонких і легких ноутбуків на базі процесорів Tiger Lake 11-го покоління.

Dell, Acer і ASUS, партнери по запуску, представили Iris Xe MAX на своїх ноутбуках Inspiron 15 7000, Swift 3x і VivoBook TP470 відповідно. Iris Xe MAX, це повністю дискретний графічний процесор, створений на основі 10-нм процесу Intel SuperFin. Iris Xe MAX заснований на графічній архітектурі Xe LP, Low Power. Його найбільш цікавою функцією є Intel DeepLink, технологія, яка дозволяє прискорити обмін даними між GPU і CPU, тим самим підвищуючи ефективність графічного процесора.

Що стосується продуктивності в іграх, то Iris Xe MAX пропонує більше 30 FPS в іграх AAA класу при роздільній здатності 1080p. За словами Intel, Iris Xe MAX програє ноутбукам, що використовують дискретний графічний процесор NVIDIA GeForce MX450.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Iris Xe MAX дебютує виключно з тонкими і легкими ноутбуками на базі процесорів Tiger Lake 11-го покоління, але Intel планує розробити карти розширення для настільних ПК з графічними процесорами Iris Xe MAX десь в першій половині 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут