Не складно припустити, що нова система на чіпі Apple A14 Bionic стане одним з яскравих моментів чергового вересневого івенту компанії. Передбачається, що нова апаратна платформа стане черговим вінцем мобільного інженерії.

Шість процесорних ядер, 5-нанометровий техпроцес, пікова частота 3 ГГц, торжество штучного інтелекту і економічності. Таким обіцяє бути новий чіп і завдяки йому смартфони Apple знову будуть першими на ринку по продуктивності.

Те, що Apple A14 Bionic буде заточений на досягнення чергових рекордних результатів у бенчмарках, підтверджує синтетичний тест Geekbench 5. Результати тестування нового процесора демонструють його перевагу над попередником A13 Bionic і Snapdragon 865.

У одноядерному тесті він набрав 1658 балів, а в багатоядерному – 4612. Для порівняння останній флагманський чіп Qualcomm демонструє результати 930 і 3445 очок відповідно.

Аналітики говорять про те, що масове виробництво Apple A14 Bionic стартує на TSMC в квітні. Це той чіп, який буде всередині нової серії iPhone 12, чий реліз за традицією пройде в вересні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут