Після одного з останніх оновлень Windows 10 користувачі звернули увагу на появу повноекранних банерів, що рекламують програми та сервіси корпорації Microsoft. Раніше така реклама з’являлася тільки при першому запуску пристрою або після установки Windows 10, але, схоже, що тепер Microsoft буде показувати рекламу своєї продукції частіше.

Користувачі операційної системи можуть стикатися з банером Get even more out of Windows ( «Отримайте більше від Windows»), який пропонує підключити додаткові служби і сервіси, такі як Windows Hello, хмарне сховище OneDrive і ін. Джерело повідомляє, що така реклама починає з’являтися після установки лютневого і березневого пакетів планових оновлень Windows 10.  

Очевидно, за допомогою такої реклами Microsoft розраховує розширити призначену для користувача базу сервісів і програмних продуктів корпорації. Повноекранна реклама може бути корисна в цьому, але вона також здатна дратувати користувачів, які не мають наміру підключати додаткові послуги. Реклама, що з’являється можна пропустити, але не виключено, що вона з’явиться знову після чергового оновлення або перезавантаження ПК.

Відключити рекламу можна в налаштуваннях Windows. Для цього слід в меню налаштувань вибрати пункт «Повідомлення і дії». Після цього потрібно знайти в списку і деактивувати параметр «Запропонувати спосіб завершення налаштування пристрою, щоб максимально використовувати можливості Windows». Після відключення цього параметра і збереження налаштувань повноекранна реклама більше не буде з’являтися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут