Очікується, що новинка надійде в роздрібні магазини за ціною не більше $ 100, але точні терміни поки не повідомляються. В ідейному плані смартфон є продовженням C1, який вийшов в минулому році.

 

Новий смартфон від HMD Global отримав відносно великий екран в 5,7 дюймів і роздільну здатність HD +. Фронтальна камера пристрою має потужність в 5 Мп. Пристрій підтримує карти пам’яті до 64 Гб, базове вільне місце – 16 Гб. Смартфон також має в своєму розпорядженні 1 Гб оперативної пам’яті, але виробники запевняють, що цього достатньо, що звучить, насправді, цілком переконливо через одну особливість девайса.

 

Ключова особливість пристрою в виборі базової операційної системи. Android Go по суті є полегшеною версією Android 8.0 Oreo, яка відмінно працює навіть зі слабкими процесорами. З цієї версії розробники видалили всі зайві візуальні ефекти, зробивши її більш придатною для пристроїв, які не мають «топове залізо». Крім цього, змінам піддалися базові додатки, які в Google змогли оптимізувати без втрат в якості роботи.

Таким чином смартфонам під управлінням Android Go вдається зберігати повну функціональність за бюджетною ціною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут