Відомий своїми точними прогнозами аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) опублікував новий звіт, в якому розповів про показники Apple перед різдвяними святами, а також поділився думками на майбутній рік.

По-перше, попит на моделі iPhone 12 виявився не таким, як очікувалося спочатку: популярність топових iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max виявилася куди вищою, ніж на базовий iPhone 12 і його mini-версію – всупереч всім очікуванням. Також непоганий попит продемонстрував і новий iPad Air 2020 року, який, на думку аналітика, підштовхне подальше зростання продажів планшетів Apple в майбутньому році.

 

Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Несподівано успішними стали нові розумні годинники Apple Watch 6 і Watch SE, причому темпи їх продажів в 2021 році можуть продовжити своє зростання за рахунок «інноваційних функцій контролю здоров’я та поліпшеного дизайну». Нові MacBook з процесором M1 також перевищили всякі очікування, тоді як поставки AirPods виявилися нижчими за прогнозовані. У кращому випадку, їх показники в наступному році залишаться незмінними, а в гіршому – просядуть на 5-10%. Нарешті, через зміщеного на iPhone 12 пріоритету для постачальників компонентів, реліз третього покоління AirPods може бути відкладений до кінця 2 кварталу 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут