Сьогодні, 10 березня, компанія Apple оновила інструкцію по чистці гаджетів, додавши нову рекомендацію по дезінфекції пристроїв за допомогою серветок, що містять 70% ізопропіловий спирт.

Раніше Apple закликала користувачів не використовувати для чищення гаджетів спиртовмісні кошти, попереджаючи, що хімічні речовини можуть пошкодити олеофобним покриття дисплеїв.

Тепер компанія рекомендує використовувати серветку з 70% ізопропіловий спирт або дезінфікуючі серветки Clorox, уникаючи попадання вологи в будь-які отвори пристрою.

Оновлені рекомендації з чищення гаджетів Apple є запобіжним засобом щодо поширення коронавируса COVID-19. Згідно з останніми дослідженнями, вірус може самостійно існувати на поверхні гаджета до дев’яти днів.

Якщо слідувати рекомендаціям, за олеофобним покриття боятися не варто. Журналіст Джоанна Стерн з Wall Street Journal  протестувала оновлене керівництво Apple з чищення гаджетів і протерла дисплей нового iPhone 8 дезінфікуючими серветками Clorox 1095 раз. Якби вона чистила iPhone по три рази на день, то це тривало б протягом трьох років. Стерн зазначила, що після проведення тесту олеофобним покриття на дисплеї смартфона залишилося в хорошому стані без видимих ушкоджень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут