Цієї осені Apple за традицією випустить великі поновлення всіх операційних систем, а відкрите тестування майбутніх апдейтів може початися вже навесні. Сайт 9to5Mac добув ранні тестові збірки iOS 14 і iPadOS 14 і поділився інформацією про те, які можливості будуть додані в пристроях Apple.

В iOS 14, watchOS 7 і tvOS 14 з’явиться додаток для заняття фітнесом і відстеження спортивних досягнень. Його кодова назва – Seymour, і він буде окремим, а не прийде на заміну додатку «Здоров’я» або «Активність». З його допомогою в тому числі можна буде дивитися відеоуроки по заняттю різними видами спорту.

В iOS 14 і iPadOS 14 буде включений новий API під назвою PencilKit, який значно розширить можливості використання стилуса. Ним можна буде користуватися як в встановлених додатках ( «Повідомлення», «Пошта», «Календар» та ін.), Так і в програмах виробництва третіх осіб. У тому числі буде реалізована підтримка розпізнавання рукописного тексту.

У групових чатах можна буде використовувати різні команди: Наприклад, / me для зміни особистого статусу і @ для згадки співрозмовників. Крім того, з’явиться можливість скасовувати відправку повідомлень. Подібні функції реалізовані в деяких сторонніх месенджерах.

Сайт MacRumors розповів про довгоочікувану новинку – геолокаційні маячки AirTags, які можуть використовуватися для відстеження різних предметів. Маячок працює на батарейці CR2032 і включається натисканням на велику кнопку, а утоврити пару з iPhone або iPad можливо простим зіткненням гаджетів.

У watchOS 7 з’явиться підтримка відстеження сну, завдяки чому смарт-годинник Apple зможе стежити за тим, наскільки добре спить користувач і чи немає у нього проблем з відпочинком. У додатку «Здоров’я» буде генеруватися статистика сну, і користувач зможе отримувати персоналізовані рекомендації.

watchOS 7 також дозволить користувачам ділитися віртуальними циферблатами зі своїми знайомими. В операційній системі з’являться нові циферблати, в тому числі з тахометром, який буде показувати швидкість пересування. Крім того, будуть додані нові інструменти батьківського контролю.

У iPadOS 14 буде розширена підтримка фізичних клавіатур і мишей. Планшети Apple отримають сумісність з клавіатурами, оснащеними тачпадом, користувач зможе вибирати форму курсора миші і використовувати натискання двома пальцями на екран як аналог натискання правої кнопки миші.

У коді iOS 14 знайдено згадка ще не випущених навушників Apple, а також їх схематичне зображення. Судячи по картинці, мова йде про повнорозмірну модель. Це бездротові навушники преміум-рівня з великими динаміками і накладними амбушюрами. Очікується, що в них будуть реалізовані деякі можливості AirPods, наприклад, швидке безшовне сполученням зі смартфоном або планшетом і автоматичне призупинення музики в той момент, коли вони зняті з вух.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут