Xiaomi випустила масажне крісло за вартістю смартфона

Після того, як Xiaomi стала помітним гравцем на ринках Індії та Китаю, вона звернула свій погляд на Захід. Мріє компанія прийти і на ринок США, але плани по його завоюванню все відсуваються. А поки вона вирішила випробувати свої сили на локальних ринках, включаючи Великобританію.

 

У листопаді 2018 року Xiaomi відкрила свій роздрібний магазин. Точка продажу перебувала в Лондоні, в торговому центрі Westfield London. Але пройшло трохи більше року і магазин припинив свою роботу. На веб-сайті торгового центру Westfield з’явилося повідомлення, що магазин Mi Store закритий.  

Магазин Xiaomi в Великобританії проіснував трохи більше року - фото 1

У своїй заяві Xiaomi повідомила, що відбулося коригування роздрібної стратегії з урахуванням динамічного бізнесу компанії в Західній Європі. Компанія подякувала всім клієнтам за підтримку і запропонувала своїм фанатам для покупки пристроїв вдаватися до допомоги офіційного сайту mi.com/uk і користуватися послугами інших офіційних каналів, про які буде оголошено пізніше одночасно з запуском нових продуктів.

 

Схоже, що роздрібний бізнес Xiaomi не пішов в Великобританії і компанія змушена була закрити його через нерентабельність. Але це лише припущення і подальші кроки компанії з розповсюдження своїх продуктів в цій країні покажуть, що ж насправді стало причиною закриття роздрібної точки.

 

Джерела: mydrivers ,  androidauthority

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут