Поступово гіганти IT-індустрії вливаються в великий спорт. Так, нещодавно були помічені у співпраці Google і Adidas. А днями це припущення підтвердилося зливом інформації про незвичайний пристрій – устілки , які здатні перетворити будь-яке взуття в «розумне».

2 4

За своєю суттю, пристрій, над яким працювали представники Adidas спільно з Google і видавці ігор в особі EA Sports, капсула, яка і робить всю основну роботу. Це так званий міні-комп’ютер, який аналізує всю інформацію, яка надходить через датчики.

В основному цей девайс призначений для футболістів і людей, які не проти поганяти м’яч. Стежити можна за такими показниками, як швидкість бігу і кількість ударів по м’ячу, а також якість ударів. Вся інформація передається на смартфон за допомогою технології Bluetooth.

Але і це не найголовніше. Вашу статистику можна завантажити в додаток FIFA Mobile, що дасть додаткові бонуси, а це в свою чергу призведе до розвитку вашої віртуальної команди. Варто сказати, що пристрій ще не показано офіційно, але є невелике відео, яке демонструє його роботу. Офіційне представлення розумних устілок відбудеться 10 березня. Цінник залишається невідомий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут