Нещодавно ресурс CNet провів краш-тест для нових флагманських смартфонів Samsung, в тому числі перевірив його на міцність при падіннях.

Тепер же випробування вирішили повторити автори YouTube-каналу PhoneBuff. Тільки на цей раз в порівнянні з пристроєм Apple.

Експерти взяли топові моделі – Samsung Galaxy S20 Ultra і iPhone 11 Pro Max. Їх кидали з однакової висоти за допомогою спеціального пристрою. Після першого ж падіння стало видно, що скло на тильній стороні iPhone сильно потріскалось. У Samsung Galaxy S20 Ultra залишилися малопомітні сліди удару.

Коли телефони упустили на кут, вони перенесли випробування досить добре. Однак падіння екраном вниз знову виявилося серйознішим для смартфона Apple.

Таким чином iPhone програв флагманському смартфону Samsung в тесті на падіння. Щоправда, в фіналі апарат «купертіновців» трохи реабілітувався. Після десяти падінь поспіль екран новинки Samsung перестав працювати. А ось у iPhone 11 Pro Max дисплей після такого залишився робочим, тільки камера «полетіла».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут