Сайт Tech Insights проаналізував вартість компонентів в Galaxy S20 Ultra, одного з найдорожчих смартфонів на ринку. Без урахування інших витрат збірка кожного примірника обходиться компанії Samsung в 528 доларів, а в роздробі він коштує 1400 доларів.

Дивно, але найдорожчим компонентом Galaxy S20 Ultra є камера, яка вартує 107,5 доларів. Настільки висока вартість пояснюється тим, що в смартфоні використовується п’ять фотосенсорів: основний на 108 Мп, телефото на 48 Мп з 10-кратним оптичним зумом, ультраширокий на 12 Мп, ToF-модуль і 40-мегапіксельна фронтальна камера. Витрати на камеру складають п’яту частину собівартості Galaxy S20 Ultra.

Galaxy S20 Ultra
На другому місці за ціною – процесор з супутніми модулями зв’язку (81 долар), а на третьому – екран (67 доларів). Інші компоненти коштують набагато дешевше.

Варто розуміти, що в підрахунку собівартості смартфона не враховані витрати на розробку, логістику, зберігання, маркетинг, упаковку, робочу силу, відбраковування і гарантійні зобов’язання. З урахуванням цих чинників прибуток Samsung від кожного примірника Galaxy S20 Ultra може виявитися не таким вже суттєвим, хоча вона все одно вище, ніж при реалізації більш дешевих пристроїв.

Витрати Samsung на виробництво Galaxy S20 Ultra набагато вищі, ніж у випадку з усіма попередніми флагманськими смартфонами, які обходилися компанії приблизно в 250-300 доларів США. Це помітно і за роздрібними цінами. У минулому смартфони Samsung коштували дешевше 1000 доларів, а тепер компанія встановила на топову модифікацію набагато більш сміливий цінник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут