Компанія Apple зіткнулася з черговою проблемою, викликаною епідемією нової пневмонії Covid-19. В її магазини і сертифіковані нею майстерні значно скоротилися поставки компонентів, які необхідні для ремонту iPhone та інших пристроїв.

За даними Bloomberg , Apple попередила своїх співробітників про те, що запчастини для iPhone будуть у дефіциті від двох тижнів до місяця. Через неможливість ремонту магазинам і майстерням рекомендовано видавати клієнтам на цей час на підміну інші смартфони.

Брак компонентів для iPhone пов’язаний з тим, що випускають їх заводи в Китаї закриті на карантин або працюють не на повну потужність через брак робочої сили. Це далеко не найбільша проблема для Apple: недавно компанія попередила інвесторів про те, що в поточному кварталі через закриття магазинів в Китаї знизяться продажі iPhone. З чуток, Apple зазнає труднощів з виробництвом iPhone 11 і iPad Pro. У березні компанія планувала представити нову модель недорого смартфона, але він, швидше за все, затримається. Крім того, аналітики вважають, що нові флагмани Apple в цьому році з’являться не у вересні, а ближче до кінця року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут