Історично продукти Apple готувалися і збиралися в основному в Китаї. Тільки в останні роки компанія почала скорочувати свою залежність Китаю і стала переносити виробничі лінії в інші сусідні регіони, такі як В’єтнам. Згідно з новими даними, компанія зазнала невдачі при спробі почати виробництво iPhone 11 в Індії, тому її залежність від Китаю тільки зросла.

Apple планувала перенести виробництво хоча б однієї лінійки iPhone спочатку до В’єтнаму, але від цієї ідеї довелося відмовитися, так як вона виявилася занадто складною для реалізації. Потім компанія з Купертіно планувала почати виробництво iPhone 11 в Індії. Це було б значною зміною в політиці Apple, так як в такому випадку флагман iPhone вперше б збирався за межами Китаю.

Однак Apple відмовилася від цього плану і зупинила всі роботи безпосередньо перед відкриттям виробничої лінії в Індії. За словами джерела, близького до компанії, Індія виявилася невідповідною країною, так як у неї не було достатньої кількості кваліфікованих робітників та інфраструктури, яка була потрібна Apple.

Так що iPhone 11 як і раніше збирається в Китаї, де через спалах коронавірусу виникають перебої в поставках обладнання та зриваються терміни виробництва нових смартфонів. Поки що компанія не планує переносити виробництво в інші регіони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут