Завдяки новій інноваційній функції iPhone 12 може перевершити свого прямого конкурента на ринку Galaxy S20. Такої думки дотримуються експерти.

Співробітники компанії Apple, судячи з інформації, що міститься в новому патенті, на сьогоднішній день можуть проводити роботи по створенню iPhone 12. Якщо порівнювати пристрій з Galaxy S20, який здатний повноцінно працювати навіть після занурення на деякий час на глибину, купертіновці, ймовірно, зроблять так , щоб їх продукт працював в цілому під водою. Ступінь захисту IP68 мають всі версії смартфонів, що випускаються з моменту виходу IPhone 7. Наприклад, IPhone 11 здатний працювати після 30-хвилинного перебування на чотириметровій глибині.

Купертіновці хочуть в новому IPhone 12 навчити дисплей пристрою розуміти різницю між тиском пальця юзера і бризками. Ця технологія дозволить смартфону працювати навіть тоді, коли екран буде повністю перебувати під водою. За словами експертів, з кожним роком компанія Apple намагається здивувати клієнтів новими розробками. Цим вона і забезпечує популярність своїм аксесуарам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут