Завдяки новій інноваційній функції iPhone 12 може перевершити свого прямого конкурента на ринку Galaxy S20. Такої думки дотримуються експерти.

Співробітники компанії Apple, судячи з інформації, що міститься в новому патенті, на сьогоднішній день можуть проводити роботи по створенню iPhone 12. Якщо порівнювати пристрій з Galaxy S20, який здатний повноцінно працювати навіть після занурення на деякий час на глибину, купертіновці, ймовірно, зроблять так , щоб їх продукт працював в цілому під водою. Ступінь захисту IP68 мають всі версії смартфонів, що випускаються з моменту виходу IPhone 7. Наприклад, IPhone 11 здатний працювати після 30-хвилинного перебування на чотириметровій глибині.

Купертіновці хочуть в новому IPhone 12 навчити дисплей пристрою розуміти різницю між тиском пальця юзера і бризками. Ця технологія дозволить смартфону працювати навіть тоді, коли екран буде повністю перебувати під водою. За словами експертів, з кожним роком компанія Apple намагається здивувати клієнтів новими розробками. Цим вона і забезпечує популярність своїм аксесуарам.

Читайте також  Xiaomi Redmi K30 Pro може стати найдешевшим смартфоном на флагманському процесорі Qualcomm

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут