Компанія Microsoft вирішила зрушити випуск Surface Duo. Це складаний смартфон з двома екранами, презентація якого відбулася в жовтні 2019 року.

Спочатку Microsoft планувала випустити Surface Duo в продаж в кінці 2020 року, але тепер, за даними сайту Windows Central , сподівається влітку запустити його серійне виробництво. У лютому цей пристрій було помічено в руках у одного з пасажирів в канадському метро, з чого випливає, що воно вже готове і проходить етап тестування в реальних умовах використання.

Surface Duo – перший за останні кілька років смартфон Microsoft. Він буде випущений після довгої перерви і відмови компанії від власної платформи Windows 10 Mobile. В якості операційної системи на ньому застосовується спеціальна модифікація Android, пристосована до використання з двома екранами.

Surface Duo дозволяє взаємодіяти відразу з двома додатками і перекидати контент і файли з одного в інше. У модифікованій для цього пристрою версії Android передбачена підтримка жестів для швидкого виконання певних дій, проте система навігації поки не фіналізована і все ще знаходиться на початковій стадії розробки.

Surface Duo – перший смартфон з лінійки Surface. До цих пір Microsoft не використала Android в своїх смартфонах, хоча випускала мобільні пристрої на Windows Mobile і Windows Phone. Незважаючи на використання Android, операційна система стилізована під Windows. Крім того, на смартфоні встановлені фірмові програми Microsoft, в тому числі повний набір Office.

У смартфона Surface Duo набагато простіша конструкція, ніж у Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X. Конструкція складна, але екран не гнучкий, а з двома окремими матрицями (5,6 дюйма по діагоналі кожна). Подробиці про характеристики цього пристрою не були розкриті. Один з екранів можна використовувати для набору тексту на великий віртуальній клавіатурі. Крім того, конструкція смартфона дозволяє розмістити екран під будь-яким кутом (наприклад, при перегляді відео на YouTube).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут