У мережі з’явилася нова інформація про майбутні новинки Realme – Realme 6 і 6 Pro. Як виявилося, пристрої зможуть здивувати не тільки начинкою, але і ціною.

Якщо вірити даним інтернет-інсайдерів, “вбивця” Redmi Note 9 – Realme 6 – може виявитися трохи, але все ж дешевше конкурента. Так, якщо брати в розрахунок, що ціна смартфонів лінійки Redmi Note з року в рік практично не змінювалася і перебувала на рівні в 145-150 доларів, то ціна Realme 6, яка повинна скласти 138 доларів, може багатьох приємно здивувати. Особливо враховуючи, що новинка буде працювати на базі процесора MediaTek Helio G90. Щоправда, в спробах домогтися мінімальної ціни на новинку, компанії довелося відмовитися від планів використовувати AMOLED-матрицю, залишивши більш звичний для даного сегменту IPS, через що сканер відбитку пальців було вирішено розмістити на бічній панелі пристрою.

Нагадаємо, що разом з Realme 6 повинні представити і Realme 6 Pro, який в свою чергу буде працювати на базі процесора Snapdragon 720G. Анонс новинок відбудеться вже зовсім скоро – 5 березня поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут