Режисер фільму «Дістати ножі» Райан Джонсон розповів в відеоролику для Vanity Fair про роботу над картиною. Серед іншого він згадав, що Apple забороняє показувати в кіно негативних персонажів, які користуються iPhone.

«Не знаю, чи можу я розповісти. Чи не тому що це вульгарність або щось в цьому роді, а тому що це зашкодить мені в наступному детективі, над яким я працюю. Але забудьте, я скажу, це дуже цікаво. Apple дозволяє показувати iPhone в фільмах, але погані хлопці не можуть користуватися ними на камеру », – цитує Джонсона CNBC.

Apple, як і інші великі бренди, не хоче, щоб її продукція рекламувалася в руках антагоністів у фільмах, так само, як виробники газованої води не хочуть, щоб глядачі побачили, як їх банки викидаються в урни в кіно, зазначає видання. В Apple не відповіли на запит про коментар. —Режисер фільму «Дістати ножі» Райан Джонсон розповідає про фільм для Vanity Fair

Зв’язок компанії з Голлівудом був помічений ще в 2002 році, після виходу серіалу 24 години. Герої даного проекту користувалися Mac технікою, а антигерої PC.

Поки писав, зловив цікавий висновок – Декстер, позитивний персонаж!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут