Компанія Xiaomi тимчасово перестала оновлювати свої смартфони. Вона пояснює це проблемами, пов’язаними з поширенням коронавірусу в Китаї.

У лютому до Android 10 повинен був оновитися смартфон Xiaomi Mi A3, але апдейт для нього ще не вийшов і затримається як мінімум на кілька тижнів. Не виключено, що і інші моделі виб’ються з графіка і отримають Android 10 набагато пізніше запланованого терміну.

Xiaomi Mi A3 позбавлений оболонки MIUI і працює на Android One – чистої версії Android без будь-якої помітної модифікації з боку виробника. Адаптація апдейта для нього не забирає у компанії багато ресурсів.

Суміта Сонал, один з менеджерів індійського підрозділу Xiaomi, пояснив, що через Коронавірусний карантин багато співробітників компанії не можуть повернутися на робочі місця. Вони знаходяться у відпустці, яка продовжена на невизначений термін. Він також підкреслив, що безпека співробітників – один з пріоритетів Xiaomi, тим не менш, компанія робить все можливе для того, щоб поновлення Android для її смартфонів випускалися максимально оперативно.

В цілому Xiaomi планує оновити до Android 10 кілька десятків моделей смартфонів, в тому числі старі і недорогі. Крім того, в найближчі тижні Xiaomi може випустити версію Android 11 для розробників для декількох моделей пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут