Днями відбувся повноцінний анонс консолі Xbox Series X від Microsoft, в ході якого ця американська корпорація заявила про те, що її нова приставка має підтримку відеоігор в 4K UHD, а має вона, за офіційними даними, продуктивністю в 12 терафлопс. Цього цілком достатньо для забезпечення стабільних 60 fps при збереженні роздільної здатності надвисокої чіткості. Саме тому, поза будь-якими сумнівами, нова ігрова приставка гарантовано абсолютно точно виявиться вкрай затребуваною, адже зробивши її покупку геймери зможуть задовольнити всі свої бажання і потреби, зробивши це без зайвих складнощів.

Проте, швидше за все, більшість людей, які бажають купити одну з консолей наступного покоління, зроблять вибір саме на користь Sony PlayStation 5, так як вона виявиться більш потужною, про що повідомив автор видання Game Informer Ендрю Райнер. За його даними, які він отримав з «обізнаного джерела», консоль від японської корпорації виявиться відчутно потужнішою Xbox Series X, тому, в теорії, вона забезпечить більш високу продуктивність, що позитивно позначиться на якості графіки в відеоіграх і на частоті кадрів. Наскільки конкретно PS5 буде перевершувати XSX, на жаль, поки що невідомо, проте різниця, як зазначається, буде помітною.

Швидше за все, нова приставка від японської корпорації запропонує підвищену на 7 – 10% продуктивність, а в такому разі її сумарна продуктивність виявиться на рівні 13 терафлопс. Невелика перевага перед Sony PlayStation 5 дозволить, в теорії, забезпечити підвищену якість графіки в відеоіграх і більш високу частоту кадрів, що гарантовано порадує всіх геймерів. Проте, все буде дуже сильно залежати від рівня оптимізації технічного оснащення під відеоігри, адже якщо з цим все буде дуже і дуже погано, то будь-яке PS5 не отримала передове «залізо», але якість графіки в відеоіграх у неї буде не дуже високим , і це звичайно ж обов’язково потрібно враховувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут