Схоже, власникам смартфонів Galaxy S8 і Note8 не варто розраховувати на оновлення до Android 10. Samsung видалила ці смартфони зі своєї дорожньої карти апдейтів, яка була опублікована кілька місяців тому.

Незважаючи на це, представники служби підтримки давали неправдиві обіцянки. Якщо у вас залишилися якісь сумніви з цього приводу, то варто їх розвіяти: смартфони Galaxy S8 і Galaxy Note8 НЕ отримають Android 10 з оболонкою One UI 2.0. Про це повідомляє авторитетний сайт Sammobile, Посилаючись на твердження Samsung.

Варто відзначити, що якби НЕ помилкова інформація від представників служби підтримки, не було б сенсу очікувати оновлення, оскільки модельний ряд цих пристроїв вже виходить за рамки! Проста політика програмної підтримки Samsung. Компанія випустила два великих апдейта для ЦИХ смартфонів, вони перейшли з Android 7.0 Nougat на Android 8.0 Oreo, а потім на Android Pie.

Читайте також  Власники смартфонів Samsung Galaxy S20 скаржаться на проблеми в модулі GPS

Смартфони Galaxy S8 і Note8 повинні і надалі отримувати оновлення системи безпеки ще деякий час. Модельному ряду S8 вже три роки, а це означає, що він незабаром може перестати отримувати оновлення. В Samsung більше немає зобов’язань по підтримці програмного забезпечення цього модельного ряду. Проте, виправлення системи безпеки по лютий 2020 року вже поширюються для цих смартфонів. Пристрої ще якийсь час можуть продовжити отримувати виправлення серйозних багів, але темп їх випуску буде повільніше, ніж раніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут