TikTok – одна з найпопулярніших соціальних мереж. Незважаючи на це, генеральний директор Reddit негативно відгукнувся про цей додаток, назвавши його шпигунським, і порекомендував не встановлювати його на свої пристрої.

На одному із заходів генеральний директор і співзасновник Reddit Стів Хаффман під час своєї дискусії з колишнім віце-президентом по продукту Facebook Семом Лессін різко розкритикував заяву про те, що стартапам силіконової долини є чому повчитися у TikTok. Розмова торкалася функціональних нововведень соціальної мережі.

Стів Хаффман

«Можливо я буду шкодувати про це, але я не можу досягти однакового рівня мислення з ними (TikTok). Я вважаю цей додаток паразитичним, оскільки він постійно підслуховує і збирає біометричні дані. Я не міг змусити себе встановити цю програму на свій смартфон », – сказав Хаффман.

Потім він підкреслив, що постійно нагадує людям не встановлювати це шпигунський додаток на свої пристрої. Глава Reddit заявив про це перед великою групою інвесторів і підприємців силіконової долини, присутніх на одноденній конференції під назвою Social 2030 яку провели Lightspeed Venture Partners і Lessin Slow Ventures. Метою заходу було виділити і виявити тенденції в соціальних програмах, які будуть визначати наступні десятиліття.
Читайте також  Microsoft планує випустити безкоштовну версію Windows Core

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут