Ех, як добре було деякий час назад, коли можна було самостійно вийняти акумулятор з смартфона і поміняти його на новий. Тепер девайс доводиться нести в сервіс і вже там за гроші міняти акумулятор. Це не завжди зручно, та й буває накладно фінансово. Але дуже скоро ця ситуація може змінитися на краще. Принаймі, мова йде про європейські країни.

Мабуть, така ситуація засмутила не тільки користувачів, але і представників європейського союзу, які також поглянули на це по-новому. Тому готується законопроект , який зобов’яже виробників смартфонів робити знімні батареї для смартфонів. Сенс цієї ініціативи полягає в тому, щоб зменшити кількість електронних відходів.

2 30

Під цим мається на увазі можливість власника смартфона самостійно замінити що батарею, яка вийшла з ладу. Це продовжить термін роботи пристрою, що призведе до того, що користувачі будуть рідше купувати нові пристрої, а значить і менше доведеться утилізувати електронних компонентів. Більш того, в тому ж документі буде і ще один корисний пункт, в якому йдеться про виготовлення більш простих деталей, що призведе до можливого ремонту у багатьох сервісних центрах.

І ще один важливий факт, який допоможе зберегти природу в її первозданному вигляді. Йдеться про переробку і повторне використання сировини, яке виходить після утилізації девайса. Далі в планах у європейських регуляторів стоїть завдання виробити систему збору старих пристроїв і їх утилізації. Остаточний варіант цього документа буде представлений в березні цього року.

Читайте також  Меню виключення в Android 11 можна буде налаштовувати самостійно

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут