Huawei гнеться, але не здається. Більш того, вона наростила поставки смартфонів у минулому році і активно працює над створенням альтернативи сервісів Google. Така поступливість китайської компанії не подобається уряду США, тому він шукає шляхи посилення санкцій, які б врешті-решт поставили Huawei на коліна.

Одна з ідей, яка відвідала голови чиновників Білого дому – блокування поставок чіпів від TSMC. Саме цей чіпмейкер зайнятий виробництвом фірмових SoC Kirin і зрив поставок може стати справжньою катастрофою для смартфонів бізнесу Huawei.

Але, схоже, що мали рацію ті експерти і аналітики, які заявляли, що США не піде на такі серйозні обмеження. Причина банальна – попереду президентські вибори і Дональд Трамп не зацікавлений в якихось економічних потрясіннях, які можуть негативно позначитися на його рейтингу та взаєминах з іншими країнами.

З посиланням на обізнані джерела видання Reuters повідомило про те, що президент США висловився проти введення обмежень в частині експорту товарів для Huawei.

На думку Дональда Трампа, проблеми національної безпеки, які часто згадуються в якості причин санкцій проти Huawei, не повинні бути приводом для того, щоб ускладнити закордоном покупку американських товарів. Він заявив, що «у мене на столі були речі, які не мають нічого спільного з національною безпекою, включаючи виробників чіпів».

Але не варто забувати, що Дональд Трамп особистість одіозна і суперечлива. Не рідкість, коли він різко змінює свою думку. Як буде в цьому випадку, подивимося.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут