Новий Motorola Razr виявився не дуже хорошим смартфоном – він дорогий, має посередню камеру, скрипить шарнірами, а дисплей має дивні провали і нерівності. А тепер є, принаймні, один зареєстрований випадок поломки дисплея через його згинання, на яке він, ніби як, розрахований: екран фактично відшарувався від пластикового ламінату, що покриває дисплей, на місці згину. Повідомляє The Verge.

Реймонд Вонг з Input володіє смартфоном Motorola Razr трохи більше тижня, але його екран вже почав відшаровуватися від захисного покриття на місці згину, утворюючи “здуття”. Це викликає не тільки дефект зображення, а й впливає на функціональність сенсорного дисплея. Якщо область екрану над здуттям і під ним як і раніше реагують на дотики, то середина дисплея просто перестала бути сенсорною.

Незрозуміло, як саме з’явилося “здуття”, але Вонг запевняє, що ніколи не випускав з рук смартфон і не мочив його. Ймовірно, розшарування викликано змінами температури в холодну пору року, коли телефон знаходиться то на морозі, то в теплі. Але це не точно.

Як розповів Вонг, Motorola не відреагувала на повідомлення про проблему. Проігнорувала компанія і звернення з цього приводу видання The Verge.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут