Ще до очікуваної презентації нового гнучкого смартфона HUAWEI в мережі з’явилися нові відомості про характеристики майбутньої новинки. Список головних особливостей моделі під назвою Mate Xs опублікував в Twitter відомий інсайдер під псевдонімом RODENT950.

Стали відомі ключові характеристики гнучкого HUAWEI Mate Xs

За даними мережевого інформатора, «серцем» гаджета стане мобільна платформа Kirin 990 5G. Таким чином, новинка HUAWEI стане першим в світі гнучким смартфоном, який підтримує роботу в мобільних мережах п’ятого покоління. Очікується, що інженери компанії також обладнають апарат покращений порівняно з попередником шарнірний механізм. Гнучкий екран Mate Xs, за словами інсайдера, буде виготовлений південнокорейською компанією Samsung і отримає нове захисне покриття.

Ще однією з особливостей HUAWEI Mate Xs джерело називає підтримку технології швидкої зарядки SuperCharge, потужністю 65 Вт. Не виключено і збільшення ємності АКБ новинки порівняно з попереднім апаратом лінійки.

Стали відомі ключові характеристики гнучкого HUAWEI Mate Xs

Згідно з попередніми витокам, презентація HUAWEI Mate Xs може відбутися вже в кінці поточного місяця. Ціна гнучкої новинки як і раніше невідома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут